LazyTube õhksohva

TASUTA tarne üle Eesti 1-3 päevaga!  
Lisa ostukorvi
39,95 €

Suve kõige lahedam toode.

Sinu tööpäevad mööduvad sundventilatsiooni ja kunstvalgusega kontoriruumides? Oled asjalik ning vastad töökõnedele kasvõi keset ööd? Laisklemine ei tule sinu puhul kõne allagi? Siis on LazyTube just sulle! Rebi lips eest või astu kontsakingadest välja ja vaju meie kõige ametlikumasse lesipessa! Te sobite kokku – garanteeritud!

SÜSI LazyTube passib kõige paremini algajale laisklejale. Parim toode, et aianurgas pikutamist harjutada ja seejuures võimalikult märkamatuks jääda. Rannas seevastu torkab SÜSI LazyTube hästi silma ;)

HELESININE LazyTube on kui pilv, millel puhates tekivad kõige puhtamad, selgemad ja helgemad mõtted. Seega sobib toode ületöötamisest, stressist või magamatusest kurnatud inimesele. Aga samuti noortele armunutele, vanaemadele ja tõelistele rokkstaaridele.

LAIM LazyTube ei sobi kindlasti igaühele. See lesila on inimesele, kes ei ole tähelepanu vastu allergiline ning kes soovib rannas, metsas või kus iganes ilmtingimata märgatud saada.

Ülimalt lihtsalt ja kiirelt õhku täis tõmmatav
– ei vaja pumpamist.

Eriti kerge ja lihtne kaasas kanda
– 1 kg koos väikese kotiga.

Nii lahti kui ka kokku pakkimisele kulub aega kõigest 30 sekundit. Ja peale Lazytube'i kokkukerimist, torgake ta sujuvalt kandekotti ja visake graatsiliselt üle õla.

Tänu Lazytube'i eriti tugevale ja vastupidavale nailon ripstopi materjalile, võib teda kasutada ka karmimates tingimustes, kui koduhoov või rand. Kivinukid, lumi või väikesed oksad ei tee Lazytube'ile liiga. Kuna meie tiimi kuuluvad ka lohe-surfarid, teame sellest tugevast materjalist nii mõndagi. Sest just seda materjali kasutataksegi nii surfilohedel kui ka langevarjudel.

Valmistatud loodussõbralikest ja taaskasutatavatest materjalidest.
Lihtsasti pestav leige vee ja neutraalse pesuvahendiga.

Sobib kasutamiseks näiteks kivikaljudel, lumel, liival, metsas, aasal, vees või kivisel pinnal.

Üldandmed

Mõõdud kotti pakituna: 35 x 23 x 10 cm
Mõõdud õhuga täidetuna: 200 x 90 x 50 cm
Kaal: 1 kg
Maksimaalne lubatud kaal: 200 kg
Materjal: polüester 190T

TASUTA tarne üle Eesti 1-3 päevaga!
Lisa ostukorvi
39,95 €